Добро пожаловать: гость! Вход | Регистрация Текущее время: Ср июл 17, 2019 9:36 pm

Volvo 340 Black Edition

Модераторы: Viking, DrEvil

Volvo 340 Black Edition

Сообщение Timelife » Вт июл 02, 2013 11:16 pm

Що ж, от і я дійшов до свого бортовика. Почнемо.
Машина була куплена давно, який це уже хазяїн на Україні - історія вперто мовчить. Я знаю двох)
Коли я ще був малий і про машини мало думав був у нас РАФ. Незрозуміла така штука, яка ніби і бус а ніби і не схоже. Навіщо він нам був - напевно не знав і батько, який дуже його хотів. Коли таки виявилось що він нам нетреба - вирішили купити якусь легковушку, схилялись до нашого автопрому (напевно, тому що були декілька вазів, від копійки і до сімки, особливо любили чомусь червоненьку четвірку), але з авторинку повернулись хресний і тато з чорненькою вольвою.
Чесно кажучи, як вона до нас попала незрозуміло точно по цей день. Купляти хеч, ще й маленький (нУ, візуально), ніхто не збирався, ще й незрозумілого звірка під назвою вольво. Діло випадку. Якийсь дядько з колгоспу з далекого полісся приїхав її продавати - щось незрозуміле, де взяв толком нерозказав, сказав тільки що йому в колгоспі така машина нетреба і взагалі йому потрібен трактор, тому продавав її відносно недорого. Воно і видно - наслідки ремонтів "аби їхало" і "що під руку попало" часом вилізають ще. Хай цей дядько буде 1 хазяїн у нашій країні 8-)
Другим хазяїном, як я думаю уже всі зрозуміли, був батя. Машину він не те що б не любив, поважав напевне буде доречніше слово. Вона їздила. Куди треба. Коли треба. Скільки треба. Так як з'ясувалося, що у нашому місті на той час (більше 8 років тому) був аж 1 шрот з вольво (ну як шрот, дідок у кого була ще 1 така машина пригнав собі донора і потихеньку його розпродавав :D ), то з запчастинами було туго. Але і міняти майже нічого не треба було. Так машинка відкатала десь до 2007 року. Далі була необхідність по роботі кожен день їздити в сусіднє місто + по району, а в машині почали вилазити бока - то полуосі, то ще щось. Батьку то надоїло, захотілось нову машину. В подробиці вдаватись небуду - як наслідок була куплена Geely MK. Вольво поставилась в гараж до сусіда і там так і простояла років 2.

Так би вона і стояла, якби не надумали її продавати. А я якраз права отримав. Коротше кажучи, жаба задушила ходити пішки коли буквально поряд стояла машина. Так, був варіант продати цю і купити живенький жигульчик, але щось я на них недобре дивився. Тому вольво залишилась з умовою одною - забирай і роби що хочеш, але на машину грошей не проси :oops: . Так і почалася моя історія напару з вольвой)

Чесно кажучи, спочатку я дивився косо на неї, а вона на мене. Певно невподобали один одного. ЩО за вольво, куди там дивитись, що робити, я, як людина яка знала навіщо руль і що десь там знизу ще 3 педалі, а збоку непонятна штука що б розганятись можна було, я незнав абсолютно. При першій же спробі завести машинка пукнула димом і на всі мої старання щось ще робити відмовилась.Уже потім мені пояснили що непогано було б поміняти фільтри, зарядити акум, ВЛИТИ солярки (дизель? шо то таке)... Якщо скоротити цей квест - машину таки завели і привели в більш-менш порядок (тобто вона заводилась і ніби їхала). Далі у мене була повна свобода дій (яка звелась до поїздок на рибу/по гриби/ в ліс, де я успішно не розминувся з пеньком і нормально так погнув губу), бо по місту було страшно.

Через деякий час я (як уже думав що умію їздити, неправильно думав маю зазначити) почав помічати що не все так радужно як уявляється - машина їде поганенько, щось шумить, мотор трясе, і димить як паровоз. Так як якісь свої гроші вже були, вирішив що пора міняти кільця і щось робити мотору (казали, голова була зроблена). Це і було початком кінця) НАпару з дядьком розібрали, зробили, поставили. Ага, уже, розбіглись. Ні я, ні дядько, ні тато незнали про мітки, і як їх ставити. Результат - таки порвали ремінь ГРМ, побило клапани. НА той момент хотілось ту вольву кудись подіти подалі і небачити :(

Але, жаба таки знову задавила здоровий глузд. Підзбирав грошей, щось доклав тато, був найдений і куплений мотор з усім навісним за 500 уй. тут на форумі (чесно кажучи, так я суди і попав :drag: ).
Як він ставився то окрема епопея. Але машинка ожила! Заурчала як молода і весело собі почала бігати. А я якось таки їздити :cars:

За цей час що вона у мене було зроблено/куплено/поміняно:
1.лобове - 400 + доставка (клуб)
2.троси ручника (всі 3, екзіст) - точно не пам'ятаю, здається в районі 100грн/кожен
3. мотор з навісним - десь 500 уй+доставка (клуб)
4. вакуумний насос (клуб)
5. вентилятор радіатора (50-100 грн) - було куплено 2 шт, 1 побив :( ( клуб)
6. вентилятор пічки (корпус пічки подарували) - 100 грн
7. полуосі+шруси -800 грн пара з усім (клуб)
8. ручка зовнішнія, а потім ще одна. і ще одна - поміняв 3 шт з 4 - брав від 100 і до 300, точно непам'ятаю (клуб)
9. комплект патрубків - здається біля 200 грн (клуб)
10. аморти задні - брав пару у Колі, непам'ятаю скільки але пам'ятаю що сусід-жигуліст коли почува ціну пару разів перепитував чи я "0" не пропустив (клуб)
11. поміняня всі підшипники ступиць (перед+зад) - в районі 80 грн/шт
12. замінено колодки (перед+зад) - в районі 250 грн за комплект на 2 колеса
13.замінено передні аморти, пильники, відбійники, подушки стійон, чашки, поворотні підшипники, рульові тягі, шарові опори, сайленти передньої підвіски, тормозні трубки (може щось забува, по факту майстер дав список що треба по передній підвісці щоб туди не дивитись - що і було куплено і поставлено, основне ніби написав) - все це щастя вийшло десь 2100 грн (майже все брав через клуб нову, в "Магазині Вольво" з Львова)
14. недовго музика грала (ну тут як дивитись, майже 2 роки цей мотор мене провозив добре :frends: ) - прогоріла прокладка ГБЦ (давно накльовувалось, просто я не розумів того) - як наслідок поміняна прокладка, і напару ролики, ремінь ГРМ, повністю перебрана голова - нові клапана, сальники, форсунки і т.д., робилась так що б більше її не чіпати - вийшло на матеріали в районі 3 тис. грн
15. карти дверні (уже поміняні), зараз куплено другий комплект у Сергія 740 (уже поставив) - 300 грн (клуб)
16. там же задні фари, приборка, новий трос спідометра (від магазина вольво) - 250+150+100, доречі, я уже недумав що колись побачу таке на цій машині і спочатку думав - от блін, знов неробить - а ні, робить. Просто не дригається. Зовсім. Показує чітко і взагалі без люфта. Я щасливий :oops:
Само собою що куплялось ще купа всякого - що поставив, що уже поміняв, що ще лежить і жде свого часу, всього толком не згадати)

В планах найближчих - таки поставити передні сидіння, поміняти ковролін, відчистити стелю, обезшумити.
Морально готуюсь що б повністю перебрати блок. І пора щось робити з погнутою губою. Також треба або зовсім зняти, або замінити тонування (уже доволі затерне, трохи пообдируване - необійшлося без мене).

Хотілка - електропакет (ну, склопідіймачі, електрозеркала з управлінням/складуванням/підігрівом), можливо люк, щось вчудити з фарами, підігрів сидінь, щітки або омивач на фари, обвіс, підсвітка всього що можна підсвітити (постійний предмет підколок Влада (той що Olvlad) - ну от хочеться, таке от незрозуміле часом для самого себе бажання - щоб світилось. красиво. да. якось так))

Ще більша хотілка (тссссс, шопотом і що б ніхто не чув) - 1,9 турбосолярчик з четвертої серії :drag:
Timelife
VIP
VIP

Автомобиль: Volvo 340 DL 1,6D
Клубная карта №: 0

Re: Volvo 340 Black Edition

Сообщение Timelife » Вт июл 02, 2013 11:32 pm

Чуть фото

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg
Последний раз редактировалось Timelife Ср июл 03, 2013 12:09 am, всего редактировалось 1 раз.
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Вт июл 02, 2013 11:32 pm

Поки так

Поставив нові карти, від Сергія (740). Згадав чому обіцяв собі більше їх не чіпати.

6.jpg

7.jpg

Ну і так, ще трохи.

5.jpg

8.jpg

9.jpg
Последний раз редактировалось Timelife Ср июл 03, 2013 12:21 am, всего редактировалось 1 раз.
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Vladizlav » Вт июл 02, 2013 11:57 pm

А ти запасливий :buba:
Навіть місце під майбутні повідомлення зарезервував :P
Список робіт немалий ... удачі.
Vladizlav
VIP
VIP

Автомобиль: Volvo 340 1.6D

Сообщение 740 » Ср июл 03, 2013 12:10 am

Хороша машинка в хороших руках! :D Ще буде бігати і бігати.
"Чем выше пьедестал, на который вскарабкался карлик, тем лучше видно, что он карлик."

Изображение
0681485220 МТС 0502084550 LIFE 0637940854 Сергій
740
VIP
VIP

Автомобиль: volvo 740

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 12:24 am

740 писал(а):Хороша машинка в хороших руках! :D Ще буде бігати і бігати.

Дякую :) Потихеньку щось крутиться)
ДОречі, дуже приємно було зустрітись. Дуже хороші враження. Людина - во ;) ! Рекомендую всім :frends:
Жаль фото щось не зробили(
Timelife
VIP
VIP

Сообщение solohino » Ср июл 03, 2013 7:21 am

Поставив нові карти, від Сергія (740). Згадав чому обіцяв собі більше їх не чіпати.

А Сергій хіба не казав,що ці карти дехто перший забронював?Але нічого я зачекаю кращих,мені не свербить,хоча якийсь присмак не дуже...Сидіння теж ти забрав?
Вольво 760GL 2.4D, Олег
solohino
VIP
VIP

Автомобиль: Volvo 760GLЕ
Клубная карта №: 17

Сообщение Serij » Ср июл 03, 2013 8:54 am

Навіщо ковпаки? Чи колеса не рідні?
Изображение
Serij
VIP
VIP

Автомобиль: Volvo 340 1.4 GL, 89

Сообщение lexa » Ср июл 03, 2013 9:14 am

Наконец то ,
нормальный бортовик - адекватного человека :frends: ;) . Машинка класс, удачи!
Карты зачет, прикольные кармашки. Только где фото подкапотки? :viking:
lexa
VIP
VIP

Автомобиль: большой

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 9:21 am

solohino писал(а):Поставив нові карти, від Сергія (740). Згадав чому обіцяв собі більше їх не чіпати.

А Сергій хіба не казав,що ці карти дехто перший забронював?Але нічого я зачекаю кращих,мені не свербить,хоча якийсь присмак не дуже...Сидіння теж ти забрав?

Заспокійся, дядьку. Я і забронював :D
Як і ще напевно пів салону і дещо "помелочі" з машини, от в неділю зустрілись і забрав :-P
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 9:24 am

Serij писал(а):Навіщо ковпаки? Чи колеса не рідні?

Колеса я і сам не зрозумів. Два помоєму рідних (навіть 1 ковпак на болти є), два якісь нерідні. Так некрасиво, тому поставив ковпаки (перший комплект моєї їзди по ямах не витримав :oops: ). Поки буде так, уже прицінився до легкосплавних дисків, але то якось потім.
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 9:26 am

lexa писал(а):Наконец то ,
нормальный бортовик - адекватного человека :frends: ;) . Машинка класс, удачи!
Карты зачет, прикольные кармашки. Только где фото подкапотки? :viking:

Сьогодні пофоткаю, будуть)
Timelife
VIP
VIP

Сообщение solohino » Ср июл 03, 2013 10:02 am

А Сергій хіба не казав,що ці карти дехто перший забронював?Але нічого я зачекаю кращих,мені не свербить,хоча якийсь присмак не дуже...Сидіння теж ти забрав?[/quote]
Заспокійся, дядьку. Я і забронював :D
Як і ще напевно пів салону і дещо "помелочі" з машини, от в неділю зустрілись і забрав :

Я спокойный,а вот врать не надо соклубникам,тем более сказал же-мне не горит.
Вот доказательства:

340 d
Отправлено: Пт июн 21, 2013 11:49 pm
От: 740
Кому: solohino

Здравствуйте Олег.
Теперь по списку:
1. Лобовое стекло целое. Бронь за вами.
2. Карты дверей тоже за вами в бронь.
3. Коврики уже забронированы, если не заберут - я вам сообщу.
4. Зеркала, кожух КПП, и мыльницы тоже в брони, если не заберут - сообщу.
Когда сниму интересующие вас детали - скину фото и обсудим по цене.
Спасибо!
"Если бы мы делали девушек, — Вы бы трахались уже на первом свидании" © АвтоВАЗ
Вольво 760GL 2.4D, Олег
solohino
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 10:13 am

Такс. Недумаю що всетаки вивішувати переписку тут є добра ідея.
Последний раз редактировалось Timelife Ср июл 03, 2013 1:48 pm, всего редактировалось 1 раз.
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 10:19 am

Загалом, напару з нашим одноклубником Olvlad у Сергія було куплено (буквально минулої неділі. хороша людина :)):

1.сидушки(перед+зад)
2. карты (все 4)
3. ковролин передний
4. задние фонари (2 шт)
5. контактная група замка зажигания
6. трос газа
7. трос печки
8. кран печки
9. приборка
10. колпачек передней левой ступицы (куда спидометра подключать)
11. мыльницы (2 шт)
12. рамка на ручку (1 шт)
13. защита сцепления
14. крышка бака
15. панелька під ручник

Всім дуже задоволений, да і поїздкою і зустріччю з вольвоводами м.Зборова особливо:)
Timelife
VIP
VIP

Сообщение solohino » Ср июл 03, 2013 10:25 am

Вот оно,истина!Ты в "дополнении" 22 июня просил забронировать карты,а мне их еще 21 июня ответили что они за мной!Теперь все понятно?Просто покайся! :-(
Вольво 760GL 2.4D, Олег
solohino
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 10:32 am

Що ти до тих карт поичепився. За них питалось ще раніше. НЕзнаю за ким, були вони в броні і на них я не розраховував. ЗА якийсь час коли уже рахувалось що це все буде коштувать і чи їхать, чи відправлять службою доставки була названа ціна. Я так зрозумів бронь знята, з ціною я погодився і вони знов упали в бронь мені.
То дурна тема сперечатись хто що куда, давай уже закриємо цю дурну тему?
п.с. та каюсь я, каюсь. :sad:
Последний раз редактировалось Timelife Ср июл 03, 2013 1:50 pm, всего редактировалось 1 раз.
Timelife
VIP
VIP

Сообщение solohino » Ср июл 03, 2013 11:06 am

Не вопрос,я вот думаю продать стеклоочистители на фары,не хочешь забронировать?А я отдам другому и все путем...Все,забыли!Тем более моей машинке до твоей пока далеко,мне еще надо денег на покраску всего авто собирать,плюс лобовое снова искать,потому как хочу крышу с люком родным думаю ставить,а лобовое треснуто.А карты у меня отличные,просто без мягких вставок,обойдемся.
Вольво 760GL 2.4D, Олег
solohino
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 11:35 am

Лобове то да. Бачив те що у Сергія вживу (ще не забрав ти?) - все з ним чудово.
Красить свою ніби нетреба, а от відполірувати думав (руки кривенькі на таке, поки не чіпаю, боюсь напартачити)
Timelife
VIP
VIP

Сообщение solohino » Ср июл 03, 2013 11:47 am

Timelife писал(а):Лобове то да. Бачив те що у Сергія вживу (ще не забрав ти?) - все з ним чудово.
Красить свою ніби нетреба, а от відполірувати думав (руки кривенькі на таке, поки не чіпаю, боюсь напартачити)

Отож бо,після вашого від'їзду те гарне скло в нього лопнуло,тому знову чекаю. :( Якщо руки кривенькі-їдь до спеців,тай по всьому,у нас на мийках полірують,за бажанням.
Вольво 760GL 2.4D, Олег
solohino
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 1:45 pm

Так може і буде. Скоріш всього після того як зробиться блок.
На рахунок відполірувати - питав у себе, десь два дні + 800 грн. Думаю.
Timelife
VIP
VIP

Сообщение zowiezo » Ср июл 03, 2013 6:10 pm

Накінець Бодя "дойшов" до бортовика, гарна машинка удачі на дорогах :-P
"Як хочете, щоб вам люди чинили, так і ви чиніть з ними." (Лук.6: 31) VOLVOзапчастини340/360 067928ноль89вісім
...Volvo 340 1.4
zowiezo
VIP
VIP

Автомобиль: Fiat Brava 1.9 TD

Сообщение Vladizlav » Ср июл 03, 2013 8:40 pm

Справа від попільнички -- лямпа. Що показує ?
Vladizlav
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Ср июл 03, 2013 11:29 pm

Хех, мене ця кнопка колись розвела також. Це звичайна кнопка по типу нажав - працює (замикнуло), ще раз нажав - непрацює (розмикнуло). Поідеї воно мало світитись, але виявилось що таке можливо тільки при 220 В.
А так - у мене туди була врізана ще хз коли (батя не в курсі) щось типу лампочки. Виглядало недуже. Зараз ця копка вкл\викл підсвітку нижнього кармана (нижче центральної консолі, за ручкою кпп). Туди поставив звичайні білі діоди. Також, на діоди поміняні лампи підсвітки бардачка, центрального плафона, замка запалювання, додатково поставлена підсвітка ніг (поки все біле :)).
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Vladizlav » Ср июл 03, 2013 11:43 pm

Таакс, значить призначення лампи в моєму салоні на такому ж місці залишається загадкою ...
Vladizlav
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Чт июл 04, 2013 12:02 am

а покажи фото. може щось і придумаєм)
Timelife
VIP
VIP

Сообщение Timelife » Пт июл 05, 2013 3:26 pm

Что то туго стала включаться 1-2 передача. Знакомый (довольный владелец ауди) пол дороги немог включить (потом таки понял и все получилось;)). Но факт остается фактом, таки туговато. Думаю розобрать посмотреть кулису. НУ и на всякий случай - если это не поможет, что еще может быть?
Timelife
VIP
VIP

Сообщение lexa » Пт июл 05, 2013 3:35 pm

Это ты завел бортовик....
lexa
VIP
VIP

Сообщение Stas340 » Пт июл 05, 2013 3:49 pm

мацла поменять на какое нибудь интересное
и попробовать отрегулировать рычаг, там под кожухом есть упорная пластина
Stas340
VIP
VIP

Откуда: г. Артемовск Донецкой обл. - г.Барвенково Харьковской обл.
Автомобиль: 244

Сообщение lexa » Пт июл 05, 2013 3:55 pm

Олейна :buba:
lexa
VIP
VIP

След.