Добро пожаловать: гость! Вход | Регистрация Текущее время: Ср июл 17, 2019 9:57 pm

зверь 360 2.0і glt

Модераторы: Viking, DrEvil

зверь 360 2.0і glt

Сообщение Yurik123 » Вт авг 11, 2015 11:51 pm

Розкажу про свою другу машину.Перша машинка була шистьорка, 1.3 мотор , ну продав я її , шукав між опельом кадетом асконою а вийшЛа "нежданчікс")))) дво літрова :viking: :viking: .Підняли на підйомник , вроді все ок.Сів я справа воділа за руль і поперли ми , враження було ухх, карочі ми приїхали назад 1100 долярів я віддав зразу , газ в полік і пашол)).
І вот тут мене зразу попхало шось міняти варити, сам я нічого не міняю часу немаю ,і досвід 10 %))).ПОїхав до зварщика, задні арки поварили, колодки задні поміняли ціна 1700 грн з матеріалом.
Далі мене поперло міняти масло фільтр,оскільки блимнула лампочка коли я газ в полік нажав зливаю масло а там 2.5 літри , я припух)))(казали довго стояла).Ну залив я 4.5 шел півсинтетика.фільтр вікс.Тай усьо.Поїздив поїздив , газ в полік на 4-5 передачі , блін не тяне так як має бути.Я до свічок , перша свічка супер , друг супер , третя супер, четверта бонус бля забризгана.Поїхав на інжектор , думав шось мені нашаманить , може не від свічки тяги нема, шаманив шаманив каже , кільця.Буду скоро міняти.Тим часом поїхав на шиномонтаж колеса рівняти , вирівняли руль перестало трясти на 120, зразу збоку геометрія була , заїхав , колеса схавало трохи передні , нічо , зробили руль в право тяне,ЕПТ :telephone: каже рульові тяги поміняй,і опорний підшипник, я ок.Заїхав до знайомого , той зразу каже як міняй то майже все , рульові,муфта , сайленти,втулки , підшипники,купив (дякую кравцю) їду міняти в пятницю і зрагу голову знімати.А ще забув , купив ресору а то з права добре хтось всьо життя їздив, нижча трохи, купив бу , по висоті то саме , але нагрузку тримає.Глушник поварили частково, тре ще варити,бо звук накаляє коли стоїш а воно тобі цокає, ще блін причина є бензином ваняє коли на ямах потовчу..... :drag: ,музику купив(але ще полку норм треба поставити).Була трубка доречі я її шукав , відхідних газів пробита(смерділо газами, незнайшов , вліпив заглушку і пздц.

В планах
1)ходову перебрати
2)кільця поміняти
3)полку на задні колонки зробити
4)затемнити
5)зачистити диски і помалювати
6)шось вмутити з задньою передачою світло засвічується коли ручку тримаєш ,пускаєш світло заднього ходу не працює.... :roulette:
7) переробити задні тримачі ресос(переварити виточити і втулки волговскі вштопати)
8)варити передні арки,кутики дверей, зачистити від іржі де не де і загрунтувати , тре ще фарбу найти епт.

А і чудікі минулі , десь коли скло лобове витирали напевно на сухо робили , в ночі пздц як галімо видно всьо в павутині пздццц. :roulette:

фото добавлю пізніше,
скоро буду дописувати ремонт голови ходовки і шо скажуть на геометрії
0985172220.м.львів.
Мужчины как дети, нам подавай куколок и машинки :cars:
Yurik123
Учитель
Учитель

Автомобиль: Volvo 360 2.0i
Клубная карта №: 0

Re: зверь 360 2.0і glt

Сообщение vnukoff » Ср авг 12, 2015 8:38 am

Прикольно) Только все что увидел после покупки надо было проверить перед тем как отдал долляри :-D Удачи в доведении до ума и пусть радует тачка.
Изображение
vnukoff
VIP
VIP

Автомобиль: Volvo v70 d4 , 740

Сообщение Yurik123 » Ср авг 12, 2015 12:36 pm

спасибі , по мірі можливості буду викладати весь ремонт
0985172220.м.львів.
Yurik123
Учитель
Учитель

Сообщение Yurik123 » Вс авг 23, 2015 9:42 pm

Реставрував передню рульову і ходову, рульову рейку зразу говорю краще не реставрувати а купити нову і не їб..... собі мозг, залишилось направляючі супорта диски тормозні і колодки від вісімки купити,а потім подушки кпп і будемо до мотору добиратися
0985172220.м.львів.
Yurik123
Учитель
Учитель

Сообщение Vladizlav » Вс авг 23, 2015 10:26 pm

Yurik123 писал(а):рульову рейку зразу говорю краще не реставрувати а купити нову

Ха-ха 3 рази. Ціна нової ? А для реставрації багато сил і грошей не треба.
Vladizlav
VIP
VIP

Автомобиль: Volvo 340 1.6D

Вернуться в 3xx Series